SesjeElixirow.pl

Sprawdź nowe informacje. Godziny
księgowania przelewów w Sesje Elixir na 2021 rok:

Badoo - logowanie i rejestracja przez Facebook

Badoo to jeden z najpopularniejszych portali randkowych w Polsce i na świecie. W celu dołączenia do platformy, trzeba otworzyć przeglądarkę internetową. Wpisujemy w niej następujący adres: www.badoo.com. Można również znaleźć stronę za pomocą wyszukiwarki internetowej, w której wpisujemy hasła: badoo zaloguj się bądź badoo logowanie. Na stronie internetowej portalu można wygodnie zarejestrować się przez Facebook. W tym celu trzeba kliknąć w fioletowy przycisk, na którym widnieje informacja: „Zaloguj przez facebook”. Następnie podaje się swoje dane do logowania z Facebooka oraz hasło.

badoo logowanie

W Badoo logowanie i rejestracja także przez e-mail

Można również zarejestrować się na portalu randkowym za pomocą adresu e-mail. W pierwszym kroku zaznaczamy swoją płeć (mężczyzna lub kobieta). Potem wpisujemy imię, datę urodzenia oraz miejsce, w którym aktualnie przebywamy. Następnie wpisujemy nasz adres mailowy lub numer telefonu. Na koniec tworzymy hasło, które musi się składać z minimum 5 znaków. Danych tych nie powinno się nigdzie zapisywać ani nikomu podawać, w ten sposób. Hasło natomiast powinno być trudne do złamania dla osób trzecich. W haśle nie podajemy ciągu rosnących lub malejących liczb.

Po utworzeniu konta na portalu, trzeba jeszcze wejść w link aktywacyjny, który przychodzi bezpośrednio na skrzynkę e-mailową. Po kliknięciu w link aktywacyjny jesteśmy już członkami portalu Badoo Polska. Po założeniu konta można oczywiście dodać swoje zdjęcie profilowe, które ma za zadanie przyciągnąć uwagę innych użytkowników aplikacji.

Badoo - zaloguj się w przeglądarce lub w aplikacji

W Badoo logowanie może zostać przeprowadzone zarówno w przeglądarce, jak i przez aplikację. Ten popularny portal randkowy umożliwia też naprzemienne korzystanie z obu swoich wersji. Zarówno założenie konta jak i logowanie dostępne jest również w aplikacji dla urządzeń mobilnych. Jeśli wybierzesz w Badoo zaloguj się, pamiętaj o ochronie swoich danych. Zastanów się dobrze komu i jakie dane udostępniasz. Natomiast jeśli chcesz się przekonać, czy Badoo to portal randkowy dla Ciebie, sprawdź jego szczegółowy opis – http://logopol.pl/portal-randkowy/badoo/