Sesje księgowania mbanku

W mBanku sesje przychodzące rozpoczynają się o godz.: 12:00; 15:00; 18:15.
Księgowanie przelewów elixir wychodzące: 05:55; 09:55; 12:55 (o tej godzinie realizowana jest również sesja do ZUS).

Do grupy BRE Bank należą dwie marki detaliczne mBank i MultiBank. Dlatego przelewy między tymi trzema bankami dochodzą szybciej na rachunek bankowy. Realizacja przelewów po między mbank, a MultiBank odbywa się w czasie rzeczywistym, 7 dni w tygodniu, bez użycia sesji elixir przychodzących i wychodzących. Przelewy robione do BRE Banku robione są natychmiastowo w dni robocze od godziny 07:00 do 19:00.

Dodatkowo w ofercie mBanku dostępny jest przelew SORBNET. Realizacja przelewu odbywa się w jedną godzinę, w dni robocze w godzinach 08.00 – 15.00. W przypadku tego rodzaju przelewów, nie ma ograniczenia kwotowego. Opłata za wykonanie przelewu SORBNET z rachunku osobistego wynosi 30 PLN, z rachunku firmowego 30 PLN.

Sesje elixir ze wszystkich banków wtabeli przelewów

mBank

Największy wirtualny bank w Polsce zajmujący się bankowością elektroniczną i detaliczną. Jest częścią BRE Banku powstałej w 2000 roku w Łodzi. Z mBank korzysta 2,8 mln klientów w różnej formie związanej z technologią innowacyjną, za pośrednictwem jednego z kanałów dostępu internetu, telefonu, urządzeń mobilnych. Bank oferuje wygodne korzystanie z wielu metod związanych z rykiem finansowym, przeróżne pakiety dla każdego, konto osobiste (najpopularniejsze eKONTO), oszczędnościowe, czy też konto walutowe. mBank zajmuje się zarówno udzielaniem kredytów, dawanie możliwości oszczędzania na Lokatach, jak i zarabiania na inwestycjach. Jedną z możliwości jest oferta ubezpieczenia domu, kredytu, czy też polisy na życie.