SesjeElixirow.pl

Sprawdź nowe informacje. Godziny
księgowania przelewów w Sesje Elixir na 2021 rok:

Bezpieczne logowanie na portalu Sympatia

Sympatia należy do najpopularniejszych portali randkowych w Polsce. Poniżej przedstawiamy krok po kroku, jak przebiega logowanie do serwisu i jak logować się bezpiecznie.

Sympatia logowanie

Portal randkowy Sympatia - logowanie

Uzyskanie dostępu do konta w dowolnym portalu wymaga zalogowania. Tak samo jest w serwisie randkowym Sympatia. Logowanie wymaga wykonania kilku prostych kroków:

1. Odnalezienie przycisku Zaloguj się w prawym górnym rogu.
2. Wpisanie loginu i hasła w odpowiednio podpisanych polach.
3. Ponowne kliknięcie przycisku Zaloguj się.

Każda osoba, która założyła konto na portalu Sympatia, posiada przypisany login, który stanowi jednocześnie nazwę użytkownika. W loginie nie mogą pojawić się żadne polskie znaki, do których zaliczane są: ą, ę, ś, ź, ć, ń, ó oraz ł. Nick, czyli nazwa użytkownika musi składać się wyłącznie z jednego słowa, nie mogą to być dwa osobne wyrazy. Warto również pamiętać, że w loginie nie mogą pojawić się żadne znaki specjalne, do których zaliczane są: apostrof, podkreślenie, przecinek, myślnik i kropka. W portalu Sympatia logowanie jest bardzo intuicyjne, nie powinno nikomu sprawić większego problemu. Użytkownik loguje się za pośrednictwem poniższego adresu: https://login.sympatia.onet.pl/. Do logowania można również wykorzystać swoje konto Facebook.

Zapomniałem login lub hasło - co zrobić?

Każdy użytkownik powinien pamiętać swoje dane do logowania. Nie powinien ich nigdzie zapisywać ani nikomu podawać do wglądu. Jeśli dana osoba zapomni hasła, może ona poprosić portal o pomoc w ustaleniu nowego. Wówczas podaje się na stronie www.sympatia login bądź adres e-mailowy, który użyty był w procesie rejestracji. Następnie na przypisany do konta adres e-mail przychodzi unikalny link do utworzenia nowego, bezpiecznego hasła do portalu. Jeśli zapomniany zostanie login, wymagane jest podanie adresu mailowego, po czym procedura przebiega tak samo.

Zaloguj się bezpiecznie

W celu bezpiecznego logowaniado portalu, trzeba pamiętać o kilku ważnych zasadach. Adres w wyszukiwarce internetowej powinien posiadać charakterystyczną końcówkę – pl. Adres ten powinien zaczynać się przedrostkiem https. W oknie przeglądarki powinna być umieszczona zamknięta kłódka, która świadczy o poufnym i bezpiecznym łączeniu się z witryną. Jśli powyższe warunki są spełnione, użytkownik po użyciu przycisku zaloguj może swobodnie korzystać z portalu.