Szybki przelew internetowy

Bluecash oferuje klientom szybkie przelewy z banku do banku, pieniądze przechodzą między bankami i na koncie docelowym znajdują się nawet w kilka sekund. Blue Media SA funkcjonuje na rynku informatycznym od 1999r. Spółka dostarcza systemy dla instytucji finansowych, jest bezpieczną firmą do zlecania przelewów bankowych. System działa na zasadzie przelewów wewnątrz bankowych, co pozwala na szybkie i bezpieczne przelewanie gotówki. Skraca czas dotarcia przelewu nawet do kilku sekund bez potrzeby używania systemu Elixir, nie trzeba zwracać uwagi na sesje Elixir, ponieważ przelew dochodzi natychmiastowo. Do wykonania przelewu przy użyci systemu, trzeba wypełnić formularz i podać dane o przelewie: numer konta bankowego lub numer telefonu Odbiorcy, nazwę Odbiorcy, kwotę oraz tytuł przelewu.

Bluecash obsługuje prawie wszystkie banki w Polsce na tygodniu i w weekendy, całą listę banków w jakie dni i w jakich godziny można zrobić szybki przelew znajdują się na stronie firmy. Jakie korzyści oraz opłaty niesie korzystanie z przelewów blucash po zarejestrowaniu?
- tańsze przelewy - 1 zł. prowizji za każde zrobienie przelewu powyżej 1000 zł. zamiast stałej kwoty 5 zł za 5000 zł.
- limit jednorazowego przelewu do kwoty 20 000 zł.
- możliwość przechowania środków w celu jeszcze szybszego zlecenia przelewu, a dzięki korzystaniu z aplikacji mobilnych masz dostęp do środków z każdego miejsca.
- możliwość uruchomienia kredytu płatniczego- przez 3 dni robocze z nieoprocentowanych pieniędzy.
- zarządzania swoim kontem, wprowadzenie swoich danych, które będą dołączane do każdego przelewu, ustawienie domyślnego rachunku bankowego.