SesjeElixirow.pl

Sprawdź nowe informacje. Godziny
księgowania przelewów w Sesje Elixir.

BZWBK i Santander - logowanie przez Centrum 24

Coraz więcej osób korzysta z bankowości internetowej. Jest to spowodowane wygodą, funkcjonalnością i łatwym dostępem do finansów. Warto wiedzieć jak bezpiecznie logować się do swojego banku. Przede wszystkim nie powinno się podawać nikomu loginu ani hasła. Nie należy również zapisywać takich informacji w notatniku, w laptopie, czy w komórce. W Santander logowanie przebiega podobnie jak w innych bankach. Obowiązują również te same środki bezpieczeństwa.

bzwbk logowanie

Bank Santander - logowanie bezpieczne i proste

W banku Santander logowanie jest proste i bezpieczne. Wystarczy w okno wyszukiwarki wpisać niżej wymienioną frazę: logowanie centrum24. Na tej stronie, w wyznaczonym do tego pustym miejscu należy wpisać swój login bądź NIK. Warto wiedzieć, że NIK jest indywidualnym identyfikatorem, składającym się z 8 cyfr. Numer znajduje się w umowie usług bankowości elektronicznej. Natomiast przeznaczony do wpisania w Santander24 login można samodzielnie utworzyć w ustawieniach konta. Zamiennie można używać jednej lub drugiej opcji logowania. Po podaniu poprawnego loginu strona centrum24 przekierowuje do kolejnej zakładki, w której wpisuje się hasło. Dla klientów bzwbk logowanie przebiega tak samo. Doszło bowiem do połączenia banków Santander i BZ WBK. Dlatego dawni klienci BZ WBK logowanie wykonują na stronie Santander 24.

Inne sposoby logowania do Centrum24
Poprzez wejście na stronę główną santander24 również można logować się na konto. W prawym górnym rogu znajduje się przekierowanie do logowania. W czerwonej ramce widnieje napis: zaloguj się. Kolejnym sposobem jest wpisanie następujących wyrażeń w wyszukiwarkę: santander logowanie. Co istotne, po wpisaniu fraz: wbk logowanie lub bzwbk logowanie, wyszukiwarka także odnajdzie przekierowanie do strony banku Santander. Przypominamy, że dawny Bank Zachodni stał się częścią Santandera. Dlatego jeśli chodzi o Bank Zachodni logowanie przebiega tak samo, jak dla klientów banku Santander. Sam proces logowania jest bardzo prosty i intuicyjny, nikt nie powinien mieć większych kłopotów ze zrealizowaniem tego procesu.

Na czym polega dwuetapowa weryfikacja podczas logowania do banku?

Jeśli chodzi o logowanie do bankowości internetowej, obecnie dostępna jest weryfikacja dwuetapowa. Oprócz hasła, wprowadza się do systemu bankowego również kod sms, który przychodzi na podany telefon komórkowy. Takiego dodatkowego uwierzytelniania oczywiście można uniknąć, dodając urządzenie, z którego zawsze korzystamy do ,,zaufanych”. W każdej chwili można dane urządzenie dodać do zaufanych bądź można je stamtąd usunąć. Jest to możliwe z poziomu bankowości elektronicznej. Natomiast jeśli wybieramy opcję zaloguj się z poziomu aplikacji mobilnej, podanie kodu sms nie jest potrzebne, gdyż automatycznie takie urządzenie dodawane jest do ,,zaufanych”. W tym przypadku wystarczy wpisanie samego loginu oraz hasła. Bezpieczne logowanie online powinno się odbywać w miejscu, w którym nikt nie ma dostępu do naszych danych systemowych. Nie warto logować się w miejscu publicznym, na przykład w autobusie, tramwaju czy też w pociągu.