SesjeElixirow.pl

Sprawdź nowe informacje. Godziny
księgowania przelewów w Sesje Elixir.

Baseny ogrodowe

Baseny ogrodowe - nowoczesne
Artur

Artur

Miłośnik tematyki finansowej, dla przyjemności, a nie z obowiązku.

Niezwykłe, nowoczesne baseny z kontenerów
Prawie każdy marzy o tym, aby mieć basen w ogrodzie. Kiedyś rozwiązanie to było zarezerwowane tylko dla najbogatszych. Czy dzisiaj nadal baseny ogrodowe posiadają tylko najbogatsi? Nic z tych rzeczy. Jeśli chodzi o baseny ogrodowe z kontenera, cena jest bardzo przystępna. Nie trzeba się wcale szczególnie wydatkować, aby mieć basen w ogrodzie. Jednak czym jest basen z kontenera? Czy warto w niego zainwestować?

Basen ogrodowy z kontenerem
Nowoczesne baseny powstają z kontenerów, czyli z konstrukcji wykorzystywanych na statkach do przechowywania transportowanego towaru. Mowa o stalowych, prostych konstrukcjach, najczęściej prostokątnych. Na rynku pojawia się dzisiaj coraz więcej firm, takich jak na przykład Infinity pools, które decydują się wykonywać baseny ogrodowe. Polega to na odpowiedniej obróbce kontenera, w formie czyszczenia, zabezpieczenia i wykonania odpowiednich otworów. Następnie kontener jest sprzedawany jako basen. Baseny ogrodowe tego rodzaju cieszą się coraz większą popularnością nie tylko ze względu na niską cenę, ale również z wielu innych powodów.

Shipping container pools?

Shipping container pools to określenie, które w krajach zachodnich jest dobrze znane od wielu lat. Jednak w Polsce basen w kontenerze to wciąż coś nowego. Niemniej jednak nowoczesne baseny tego typu zyskują na popularności. Niewątpliwie przyczynia się do tego niska cena basenu z kontenera morskiego. Zakup takiego basenu generuje o kilkadziesiąt procent niższe koszty od wykonania basenu w tradycyjny sposób. Jednak to nie wszystko. Montaż basenu w kontenerze jest niezwykle prosty. Najczęściej udaje się podłączyć basen w ciągu jednego dnia. Decydując się na klasyczne rozwiązanie, trzeba się liczyć z co najmniej kilkoma tygodniami pracy. Co więcej, nie jest to praca łatwa, ze względu na konieczność wykonania głębokiego dołu. Tym samym, na korzyść nowoczesnych basenów w kontenerach przemawiają:

  • niska cena zakupu,
  • niska cena montażu,
  • łatwy i szybki montaż.

Czy warto wybierać nowoczesne baseny?
Wydaje się, że wymienione powyżej zalety wystarczą, aby przekonać do nowoczesnych basenów z kontenerów. Jednak to nie koniec zalet. Basen z kontenera może przyjąć formę niewielkiego basenu dla dzieci, jak i dłuższego i głębszego basenu dla dorosłych. Różnorodność jest w tym obszarze całkiem duża, zatem każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na potrzeby i możliwości. Basen w kontenerze morskim wydaje się zatem rozwiązaniem bardzo komfortowym i korzystnym cenowo. Naszym zdaniem zdecydowanie warto zainteresować się basenem z kontenera.