SesjeElixirow.pl

Sprawdź nowe informacje. Godziny
księgowania przelewów w Sesje Elixir.

Dowiedz się jak zrobić natychmiastowy i szybki przelew z pominięciem sesji elixir w Polsce:

Szybki przelew internetowy

Jest w Polsce kilka firm oferujących klientom szybkie przelewy z banku do banku, pieniądze przechodzą między bankami i na koncie docelowym znajdują się nawet w kilka sekund. Blue Media SA funkcjonuje na rynku informatycznym od 1999r. Spółka dostarcza systemy dla instytucji finansowych, jest bezpieczną firmą do zlecania przelewów bankowych. System działa na zasadzie przelewów wewnątrz bankowych, co pozwala na szybkie i bezpieczne przelewanie gotówki. Skraca czas dotarcia przelewu nawet do kilku sekund bez potrzeby używania systemu Elixir, nie trzeba zwracać uwagi na sesje Elixir, ponieważ przelew dochodzi natychmiastowo. Do wykonania przelewu przy użyci systemu, trzeba wypełnić formularz i podać dane o przelewie: numer konta bankowego lub numer telefonu Odbiorcy, nazwę Odbiorcy, kwotę oraz tytuł przelewu.

Do robienia szybkich przelewów bankowych obsługuje prawie wszystkie banki w Polsce na tygodniu i w weekendy, całą listę banków w jakie dni i w jakich godziny można zrobić szybki przelew znajdują się na stronie firmy. Jakie korzyści oraz opłaty niesie korzystanie z przelewów po zarejestrowaniu?
– tańsze przelewy – 1 zł. prowizji za każde zrobienie przelewu powyżej 1000 zł. zamiast stałej kwoty 5 zł za 5000 zł.
– limit jednorazowego przelewu do kwoty 20 000 zł.
– możliwość przechowania środków w celu jeszcze szybszego zlecenia przelewu, a dzięki korzystaniu z aplikacji mobilnych masz dostęp do środków z każdego miejsca.
– możliwość uruchomienia kredytu płatniczego- przez 3 dni robocze z nieoprocentowanych pieniędzy.
– zarządzania swoim kontem, wprowadzenie swoich danych, które będą dołączane do każdego przelewu, ustawienie domyślnego rachunku bankowego.

SesjeElixirow.pl

Nowy system do robienia natychmiastowych przelewów bankowych

Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. wprowadziła nową usługę na Polski rynek, są to szybkie przelewy bankowe dostępne przez 7 dni w tygodniu, dzięki którym przelew dojdzie w kila sekund na rachunek za odpowiednią opłatą. System jest dostępny już w 8 bankach (Alior Banku, BRE Banku, BZ WBK, ING, Meritum, Millennium, BPS, Bank Handlowy) jeszcze nie w każdym z nich w pełnym zakresie, ze względu na trudność wprowadzenia całości systemu w możliwościach technicznych i finansowych banków.

Szybki przelew można zrobić tylko pomiędzy tymi bankami w których jest wprowadzony system Express elixir, właśnie dla tego KIR jak najszybciej podpisał umowę z 21 bankami, które wprowadzą tą usługę w ciągu najbliższego roku. Prowizja za natychmiastowy przelew wynosi między 3zł. a 40zł. to dopiero początek wprowadzenia tego systemu więc cena jest mocno zróżnicowana, będzie można zrobić przelew do kwoty 100 tys. zł., jednak KIR pracuje nad tym żeby dostosować system do przekazywania wyższych kwot. W najbliższym czasie kolejne banki będą wprowadzały Express Elixir stopniowo, ze względu na odrębne systemy informatyczne oraz finansowe poszczególnych placówek. System będzie się cieszył wielką popularnością w śród indywidualnych klientów jak i wielkich firmach, ponieważ coraz więcej osób robi przelewy np. spłacając raty kredytu gotówkowego.