SesjeElixirow.pl

Sprawdź nowe informacje. Godziny
księgowania przelewów w Sesje Elixir.

Pożyczki pozabankowe – zobacz co możesz zyskać

Artur

Artur

Miłośnik tematyki finansowej, dla przyjemności, a nie z obowiązku.

Pożyczki pozabankowe – zobacz co możesz zyskać

pożyczka poznabankowa

W niektórych sytuacjach, może się zdarzyć, że w potrzebie bank nie będzie chciał udzielić nam pożyczki. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą nam instytucje oferujące pożyczki poza bankowe. Sprawdź jakie korzyści niesie ze sobą pożyczanie pieniędzy poza bankiem.

Na rynku istnieje wiele sprawdzonych firm pożyczkowych, które cieszą się dużym zaufaniem klientów. Dzięki swojej elastycznej ofercie mogą oferować gotówkę na warunkach równie korzystnych jak w banku. Dodatkowo dają nam możliwości, których nie znajdziemy wśród tradycyjnych usług finansowych. Najbardziej znaną jest możliwość ustalenia czy chcemy spłacać raty co tydzień, czy wziąć standardową pożyczkę z ratą miesięczną. Co jeszcze możesz modyfikować?

Pożyczasz ile chcesz i na co chcesz

Często przy próbach wzięcia pożyczki w banku problemem okazuje się być zbyt mała kwota którą chcemy pożyczyć. Duże instytucje finansowe niechętnie udzielają pożyczek na niewielkie sumy. Dla banków bardziej opłacalne jest udzielenie pożyczki na co najmniej kilka tysięcy złotych przez co zdarza się, że warunki pożyczek na niewielkie kwoty mogą być mało korzystne dla klientów.

Pożyczki pozabankowe można brać już od trzystu złotych. To świetna opcja dla osób, które potrzebują szybko niewielkiej kwoty na niespodziewane wydatki. Zepsuł ci się telefon i desperacko potrzebujesz nowego? Naprawa samochodu wyniesie więcej niż zakładałeś? Środki z pożyczki pozabankowej możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Wybierasz jak chcesz spłacać

Nie bez znaczenia jest również elastyczność – nie tylko w przypadku kwoty jaką chcielibyśmy pożyczyć, ale również w sposobie spłaty. Możemy wybrać, przez ile miesięcy chcielibyśmy spłacać należność. W tym celu, na stronach internetowych możemy skorzystać z narzędzia zwanego kalkulatorem pożyczek, które pozwoli nam zobaczyć jak będzie wyglądało spłacanie pożyczonej przez nas kwoty w danym okresie czasowym. Narzędzie to przedstawi dokładne koszty całego przedsięwzięcia, oraz pokaże nam jak będzie wyglądało spłacanie rat zarówno w przypadku tygodniowych opłat jak i pożyczki z ratą miesięczną.

Nie masz czasu iść po pożyczkę? Spraw by pieniądze przyszły do ciebie!

Dodatkowym atutem jest wiele kanałów którymi możemy ubiegać się o fundusze. Przyzwyczailiśmy się już do możliwości pozyskania ich przez Internet, jednak nie we wszystkich ta opcja budzi zaufanie. Często, w przypadku pożyczek pozabankowych, możemy skorzystać z opcji telefonicznej – będziemy wtedy mieli bezpośredni kontakt z przedstawicielem firmy, który wyjaśni nam dokładnie zasady branego przez nas kredytu i odpowie na pytania.

Jeżeli mimo wszystko wolimy kontakt twarzą w twarz – możemy zaprosić przedstawiciela firmy pożyczkowej do siebie do domu. Przyjdzie wtedy do nas ze wszystkimi potrzebnymi dokumentami. W przypadku kiedy cenimy tradycyjne formy płatności gotówkowych – możemy również umówić się z przedstawicielem, na odbieranie rat u nas w domu.