SesjeElixirow.pl

Sprawdź nowe informacje. Godziny
księgowania przelewów w Sesje Elixir.

Promocyjne rozwiązania leasingowe dla przedsiębiorców

nissan Promocyjne rozwiązania leasingowe dla przedsiębiorców
Artur

Artur

Miłośnik tematyki finansowej, dla przyjemności, a nie z obowiązku.

Jeśli prowadzisz własne przedsiębiorstwo, dobrze wiesz z jakimi wyzwaniami się to wiąże. W większości przypadków niezbędnym elementem zarządzania działalnością gospodarczą jest posiadanie wydajnej floty samochodowej. A jeśli już o niej mowa, to od razu na myśl nasuwa się leasing!

Czym jest leasing samochodowy?

Leasing stanowi bardzo popularną formę finansowania zakupu auta dla firmy. Skąd wynika niesłabnący popyt na to rozwiązanie? Przede wszystkim leasing jest bardzo korzystny dla przedsiębiorcy ze względu na stosunkowo niewielkie zaangażowanie kapitałowe, obecność tarczy, która optymalizuje obciążenia podatkowe oraz możliwość rozliczania VAT-u.

Podmiotów, które oferują leasingi samochodowe jest na rynku bardzo dużo. Jak to zazwyczaj bywa, nie każdy z nich proponuje równie atrakcyjne warunki. Warto zatem nieco poszukać, aby znaleźć najlepszą opcję.

Promocyjne leasingi w ofercie dealera Nissana

Bardzo dobrą praktyką jest sprawdzenie ofert autoryzowanych dealerów. To właśnie oni posiadają zazwyczaj najlepsze propozycje dla klientów zainteresowanych samochodami konkretnej marki. Świetnym przykładem jest japoński koncern Nissan, który posiada szereg bardzo atrakcyjnych rozwiązań leasingowych.

W aktualnej ofercie Nissan Finance znajdują się dwa promocyjne leasingi (https://www.nissanfinance.pl/promocje/promocje-leasing):

  • Nissan Select – oferta dotycząca wybranych modeli (obecnie obejmuje: Juke’a, Qashqaia oraz X-Traila) charakteryzująca się niskimi, stałymi ratami miesięcznymi, możliwością dostosowania wpłaty początkowej i okresu finansowania oraz dwiema opcjami po zakończeniu leasingu, takimi jak: zwrot pojazdu lub wymiana samochodu na nowy;
  • Leasing od 103% – rozwiązanie zapewniające niski koszt całkowity, wpłatę własną od 0%, możliwość wykupu samochodu oraz elastyczne warunki okresu leasingowania (od 24 do 60 miesięcy).

Prowadzisz firmę? Wydajne auto jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojej działalności gospodarczej? Sprawdź ofertę promocyjnych leasingów od Nissan Finance!