SesjeElixirow.pl

Sprawdź nowe informacje. Godziny
księgowania przelewów w Sesje Elixir.

Wymiana waluty

Wymiana waluty
Picture of Artur

Artur

Miłośnik tematyki finansowej, dla przyjemności, a nie z obowiązku.

Mówi się, że podróże kształcą i uszlachetniają. Jest w tym spora doza prawdy i jeszcze większa dawka szczęścia. Aby podróż była udana nie wystarczy jedynie spakować plecak i wsiąść do pociągu. Jeszcze wcześniej trzeba wymienić walutę, żeby w obcym kraju mieć za co kupić butelkę wody czy posiłek na obiad. Najlepiej zrobić to jeszcze w swoim kraju, żeby operację przeprowadzić szybko i sprawnie.

Kilka minut i Twoje pieniądze zostaną wymienione

rkantor – wymiana waluty

Wymiana waluty zazwyczaj wiąże się z koniecznością wyjścia z domu do kantoru. Jeśli jednak zdecydujesz się skorzystać z możliwości, jakie oferuje Ci kantor internetowy, nie będzie takiej potrzeby. Dzięki stronie Rkantor możesz wymieć walutę bez posiadania konta walutowego w banku. Zupełnie za darmo, bez ukrytych kosztów i spełniania dodatkowych warunków.

Kantor o którym mowa posiada aż 19 różnych walut, więc z całą pewnością wśród nich znajduje się również ta, na której Ci zależy. Zanim jednak przeprowadzisz operację wymiany waluty z czystej ciekawość sprawdź kurs euro, dolara, funta czy innej, która akurat Cię interesuje. Gdy kurs w pełni Ci odpowiada dokonaj wymiany, jeśli natomiast nie spełnia on Twoich oczekiwań możesz z tym jeszcze poczekać.

Zapewne zastanawiasz się teraz, w jaki sposób możesz odebrać wymienione pieniądze. Jednym ze sposobów jest przelanie ich na e-mail lub na konto bankowe. Możesz również odebrać wymienioną kwotę z jednego z 263 oddziałów Raiffaisen Polbank w całej Polsce. Jest jeszcze czwarta opcja odbioru wymienionej gotówki i jest nią tradycyjna wypłata z pobliskiego bankomatu.

Prezent na start

Zanim będziesz mógł dokonać wymiany jakiejkolwiek waluty w pierwszej kolejności musisz się zarejestrować. Potrwa to dosłownie kilka minut i nic nie będzie Cię kosztować. Po zakończonej rejestracji Twoje konto zostanie zasilone 1000 punktów promocyjnych, dodatkowo jeśli podczas rejestracji w specjalnie przeznaczone do tego miejsce wpiszesz kod polecający (np. 86842758) to do Twojego wirtualnego portfela wpłynie 500 dodatkowych punktów. Punkty te możesz wykorzystać na wymianę walut po kursie średnim bez spreadu przez okres pół roku.

Prawdopodobnie wiesz już wszystko co jest Ci potrzebne, aby wymienić walutę po kursie średnim bez konieczności wychodzenia z domu. Jeśli w Twojej głowie nadal rodzą się pytania, na które nie znasz odpowiedzi koniecznie odwiedź stronę Rkantor, a wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane.