SesjeElixirow.pl

Sprawdź nowe informacje. Godziny
księgowania przelewów w Sesje Elixir.

Lux Med rejestracja i logowanie – jak to zrobić?

Lux Med to jedna z największych sieci prywatnych przychodni medycznych w kraju. Wykupienie pakietu medycznego daje dostęp do usług setek lekarzy w całej Polsce. Po wykupieniu pakietu każdy użytkownik ma możliwość korzystania z portalu pacjenta. Korzystanie z portalu daje wiele korzyści, dlatego dla użytkowników usług Lux Med rejestracja tam jest oczywistością.

lux med logowanie

Lux Med rejestracja – na czym polega?

Aby zarejestrować konto w portalu pacjenta Lux Med, musisz wejść na stronę Luxmed pl. Następnie kliknij znajdujący się w prawym górnym rogu strony przycisk “Załóż konto”. Na stronie pojawi się wtedy formularz, który musisz wypełnić. Należy w nim podać takie informacje, jak:

  • imię,
  • nazwisko,
  • adres e-mail,
  • nr telefonu,
  • data urodzenia,
  • płeć,
  • PESEL

Na końcu formularza znajduje się miejsce, w którym powinieneś wpisać swój login. Wymyślasz go samodzielnie. W następnym kroku zostaniesz poproszony o zdefiniowanie hasła do konta. Później otrzymujesz na wskazany adres e-mail link aktywacyjny, w który musisz kliknąć. W ten sposób w Lux Med rejestracja się kończy i możesz korzystać ze swojego konta. Teraz pozostaje się już tylko zalogować.

Lux Med logowanie – jak przebiega?

W Lux Med logowanie jest bardzo proste. Po wejściu na wskazaną wcześniej stronę, znów powinieneś skierować się ku jej górze, a konkretnie do prawego jej rogu. Tam klikasz w napis “Zaloguj się”. Następnie w oznaczone pola wpisujesz swój login, który stworzyłeś podczas rejestracji, a niżej hasło, które również stworzyłeś samodzielnie. To wystarczy, aby uzyskać dostęp do portalu pacjenta.

Jakie możliwości w Lux Med daje logowanie do portalu pacjenta?

Dlaczego warto zdecydować się na założenie konta w Lux Med i korzystanie ze strony www przychodni? Powodów jest wiele. Przede wszystkim użytkownik może wygodnie zapisywać się na wizyty i badania do specjalistów. Wystarczy kilka kliknięć i wizyta jest umówiona. Co więcej, pacjent może sprawdzać w internecie wyniki badań. Istnieje również możliwość odnawiania recept przez internet. Jeśli zażywasz stale jakieś leki, nie musisz odwiedzać lekarza za każdym razem, gdy potrzebujesz nowej paczki.