Kiedy dojdzie przelewAby obliczyć kiedy dojdzie przelew bankowy, należy wprowadzić do aplikacji godzinę zlecenia przelewu online (nie przelewu pocztowego) oraz wybrać bank nadawcy (sesje wychodzące) i bank odbiorcy (sesje przychodzące), jeśli nie znasz nazwy banku możesz sprawdzić numer konta z jakiego jest banku i dzięki temu
wiadomo kiedy przelew znajdzie się na rachunku. Po wprowadzeniu wszystkich danych, system w sekundę wyliczy kiedy kasa będzie na koncie bankowym.
Kalkulator czasu przelewu oblicza tylko godziny przelewów internetowych w Polsce, przelewy zagraniczne nie są obsługiwane przez ten system.

Kalkulator w którym można sprawdzić godzinę dotarcia przelewu:

Oblicz Kiedy Dojdzie Przelew


Kiedy Przelew - Czas oczekiwania:


W aplikacji są wprowadzone sesje 29 Polskich Banków, wszystkie danie są aktualizowane na bieżąco. Przelew zlecony wewnętrznie w jednym banku, czyli pomiędzy różnymi kontami w tym samym banku dochodzi natychmiast na rachunek, ze względu, że wtedy nie przechodzi przez sesje Elixir, ani przez Bank NBP.
Przy obliczaniu ile dni idzie przelew internetowy trzeba pamiętać, że banki mają do dwóch dni roboczych na przesłanie i księgowanie przelewu na koncie.